Bardzo udany start zaliczyli zawodnicy reprezentujący Szczycieński Klub Ju Jitsu Katana.

Z medalami z Ełku

W zawodach zorganizowanych w ramach Ełckiej Ligi Judo wszyscy zawodnicy szczycieńskiego klubu mieli okazj stanąć na podium. Bardzo dobrze zaprezentował się Kamil Zapadka, który w kategorii do 40 kg wygrał wszystkie walki przed czasem, zdobywając najwyższy stopień podium. Podobnie udany występ zaliczył Wiktor Dodajewski w kategorii do 45 kg. Najcięższe walki stoczyła Zuzanna Kania, która z powodu braku konkurentek w swojej kategorii musiała walczyć przeciwko chłopcom. Mimo to stanęła na drugim stopniu podium. Złoty medal zdobył startujący w kategorii do 33 kg Wiktor Nasierowski, podobnie zresztą jak Jonasz Krzysztonek (kat. 45 kg).