W poniedziałek 17 listopada 2003 r. w hali sportowej w Rozogach chłopcy z SP Wielbark rozegrali mecz "5" piłkarskich z rówieśnikami z SP Rozogi.

Ograli Szczytno i Rozogi

Wyraźnie zwyciężyli chłopcy z SP Wielbark 6:1 (3:0), a celnymi trafieniami popisali się Jarosław Wilga - 3 i Mateusz Abramczyk - 3.

* * *

Trzy dni później 20 listopada drugi mecz SP Wielbark rozegrał w Szczytnie z SP 6 i tym razem lepsi okazali się chłopcy z Wielbarka, choć do przerwy prowadziła "szóstka" - 3:2. Główną przyczyną słabszej gry w pierwszej połowie na pewno była klimatyzacja w tak dużej sali i parkiet, po którym chłopcy z Wielbarka nie umieli biegać, ślizgali się i nie mogli opanować piłki. Druga połowa to znacznie lepsza gra chłopców z Wielbarka, którzy przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

SP 6 - SP Wielbark 4:5 (3:2)

Bramki dla SP Wielbark strzelali Mateusz Abramczyk - 3 i Jarosław Wilga - 2, zaś dla SP 6 - po 1 golu: Bartosz Borowski, Maciej Nasiadka, Łukasz Jurzyński oraz Adrian Chorążewicz.