Dziewczęca reprezentacja Szkoły Podstawowej w Wielbarku i chłopięca drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Szczytnie to zwycięzcy Mistrzostwa Powiatu Szczycieńskiego w Minipiłce Siatkowej „2”osobowej.

W kategorii dziewcząt na parkiet hali w Wielbarku wyszły tylko gospodynie i drużyna ze szczycieńskiej SP 6. Lepsze okazały się wielbarczanki, zwyciężając 2:0.

Liczniejszą obsadę miał turniej chłopców. Uczestniczyły tu cztery zespoły. Górą byli reprezentanci SP 6 w Szczytnie, którzy po 2:0 wygrali z SP Wielbark i SP 2 Szczytno oraz pokonali 2:1 SP 3 Szczytno. Drugie miejsce zajęła SP 3, a trzecie – SP 2.

Mistrzowskie zespoły zagrały w składach: Alicja Bojarowska, Maria Owczarek, Patrycja Ignacok, Klara Sentowska (trener Agata Skwiot) oraz Dominik Pepłowski, Mateusz Suchta, Radosław Piwowarski, Kacper Gut, Mateusz Wnuk, Paweł Kosiński (trener Ewa Solarska).

Organizatorem mistrzostw było szczycieńskie PCSTiR.